ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ - «Έφυγε» η συνάδελφος Σοφία Δουρούκα
Περίληψη ανάρτησης:
Τα ξημερώματα της Πέμπτης 4 Ιουλίου «έφυγε» πρόωρα από κοντά μας η συνάδελφος Σοφία Δουρούκα στα 59 της χρόνια. Η Σοφία υπηρετούσε από το 2004 σε σχολεία του συλλόγου μας σαν δασκάλα Ειδικής Αγωγής. Τα τελευταία χρόνια υπηρετούσε ως Διευθύντρια στο Ειδικό Δημοτικό Σχολείο Νίκαιας-Αγίου Ιωάννη Ρέντη. Εκφράζουμε τη βαθύτατη οδύνη για το χαμό της και τα θερμά μας συλλυπητήρια στην οικογένειά της. Η κηδεία θα γίνει την Παρασκευή 5 Ιουλίου, στις 11 π.μ., στο νεκροταφείο Αγ. Δημητρίου. Καλό της ταξίδι!
Συνημμένο αρχείο:
- Συνδεθείτε για να υποβάλετε σχόλια