ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ - Πέμπτη 15 Φεβρουαρίου - ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ! Πανεκπαιδευτικό Συλλαλητήριο, 12 μμ, Προπύλαια
Περίληψη ανάρτησης:
Κηρύσσουμε από μία (1) έως τρεις (3) ώρες διευκολυντική στάση εργασίας στο τέλος της πρωινής και στην αρχή της απογευματινής ζώνης, για τη συμμετοχή των συναδέλφων στο πανεκπαιδευτικό συλλαλητήριο την Πέμπτη 15 Φεβρουαρίου 2024.
Συνημμένο αρχείο:
- Συνδεθείτε για να υποβάλετε σχόλια