ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ - Ο "Ρήγας Φεραίος" παέι θέατρο
Περίληψη ανάρτησης:
Καλούμε τα μέλη του Συλλόγου μας να παρακολουθήσουμε την παράσταση «Η άνοδος του Αρτούρο Ούι» του Μπ. Μπρεχτ στο θέατρο ARK (Δροσοπούλου 197, Αθήνα) την Παρασκευή 1/3/2024 στις 21:00. Η τιμή εισιτήριου είναι στα 20€. Κρατήσεις θέσεων μέχρι την Παρασκευή 23/2/24 στα μέλη του ΔΣ.
Συνημμένο αρχείο:
- Συνδεθείτε για να υποβάλετε σχόλια